Header
header

Švyturėliai spec. transportui

Švyturėliai spec.transportui, sirenos, garsiakalbiai ir ju dalys naudojami specialiosiujų (policijos, greitosios pagalbos ir gaisrinės) tarnybu įspėti eismo dalyvius apie jų pirmumą. Privaloma sustoti ir praleisti transporto priemones su įjungtais mėlynos (mėlynos ir raudonos) spalvos švyturėliais ir specialiais garso signalais ir jų lydimas transporto priemones.

 

„Iksados prekybos ir paslaugų centre“ galite įsigyti šias spec. transportui reikalingas priemones:

  • švyturėliai;
  • sirenos;
  • švyturėlių gaubtai;
  • švyturėlių grotelės;
  • valdymo pultai švyturėliams;
  • kitos dalys.

„Iksados prekybos ir paslaugų centras“ prekiauja specialios paskirties autotransportui skirta „Federal Signal Vama“ šviesos ir garso itin aukštos kokybės ispanų sukurta įranga. Ji atitinka specialios paskirties autotransportui (policijos pajėgoms, saugos, karinėms tarnyboms, greitosios pagalbos, įstaigoms, aviaciją aptarnaujančioms įmonėms, ugniagesių, specialiosioms transporto įmonėms, kurios turi leidimą naudoti švyturėlius) keliamus reikalavimus. Švyturėlių lęšiai ir gaubtai yra gaminami iš ypač atsparaus smūgiams ir aplinkos poveikiui polikarbonato. Švyturėliai tvirtinami magnetais, prisukant varžtais ant teleskopinio vamzdžio. Švyturėliai yra 12 ir 24 V, pasižymi nedideliu energijos sunaudojimu ir žemu triukšmo lygiu.

 

Papildomi automobiliniai žibintai

 

„Federal Signal Vama“ šviesos LED produktai yra tvirtinami atomobilių salone arba statomi po grotelėmis automobilio priekyje. Išjungti švyturėliai yra skaidrūs ir tinka naudoti neviešo patruliavimo automobiliams. „Federal Signal Vama“ halogeniniai žibintai naudojami montavimui po grotelėmis arba į jas, taip pat automobilio salone. Naujausi šviesos LED produktai „Viper“ ir „Viper S2“ skirti tvirtinti automobilio salone.

 

Garsiakalbiai

 

„Federal Signal Vama“ garsiakalbiai pasižymi puikia garso sklaida ir ilgu tarnavimo laiku. Garsiakalbių galingumas varijuoja nuo 30 W iki 100 W.

 

Kaip pasirinkti spec. transportui reikalingą šviesos ir garso įrangą?

 

Susisiekite su mumis tel. (8-37) 350688 arba el. paštu info@iksadosppc.lt – atsakysime į visus jums rūpimus klausimus apie spec. transportui reikalingą šviesos ir garso įrangos pasirinkimą, jos eksploataciją bei priežiūrą.

Švyturėliai:
svytureliai
Švyturėlių gaubtai:
svytureliu gaubtai
Sirenos:
sirenos

Save