Header
header

Apie įmonę

„Iksados prekybos ir paslaugų centras“ turi licenciją gaminti priešgaisrinę įrangą bei atlikti jos techninę priežiūrą, remontą. Taip pat yra įgalioti gesintuvų gamintojų atstovai atlikti gesintuvų patikrą, techninę priežiūrą bei remontą.

 

Įmonės darbuotojai – sukaupę ilgametę patirtį yra kompetentingi priešgaisrinės įrangos, inventoriaus ar priemonių pardavėjai bei paslaugų teikėjai. Civilius gyventojus, įmonių ar įstaigų darbuotojus konsultuoja priešgaisrinės įrangos bei priemonių pasirinkimo, jų eksploatacijos bei techninio aptarnavimo klausimais, padeda pasirinkti reikiamą įrangą ar priemones pagal individualius pastatų ir teritorijų rodiklius.

 

Pažangios technologijos bei efektyvus jų naudojimas padeda apsisaugoti nuo galimo pavojaus gaisro atveju. Įmonių ir įstaigų vadovams rekomenduojame neapleisti priešgaisrinės saugos įsipareigojimų atlikimo, siekiant išvengti nelaimių ar turto praradimo.

 

Ieškote patikimo priešgaisrinės saugos partnerio Kaune?

 

Susisiekite su mumis tel. (8-37) 350688 arba el. paštu info@iksadosppc.lt – atsakysime į visus jums rūpimus klausimus apie priešgaisrinę saugą, reikalingą priešgaisrinį inventorių ir teikiamas paslaugas.