Header
header

Spintelės

Spintelės gaisriniams čiaupam,gesintuvams, raktams nuo kito priešgaisrinio inventoriaus ar pirmosios pagalbos priemonėms. Spintelėse laikomas inventorius apsaugomas nuo neigiamo atmosferos poveikio, mechaninio bei kitų pažeidimų. Jos privalo būti lengvai pasiekiamos ir paženklintos, kad, gaisro atveju, būtų lengvai atpažįstamos ir prieinamos. Spintelės skiriasi medžiaga (pagamintos iš plastiko arba metalo), dydžiu, spalva bei, žinoma, paskirtimi. Priklausomai nuo interjero dizaino, spintelės gali būti tvirtinamos sienos išorėje arba įleidžiamos į sienoje įrengtą nišą.

 

Priešgaisrinio inventoriaus laikymas

 

Svarbu žinoti, kad gesintuvas turi būti laikomas lengvai prieinamose ir matomose vietose, praėjimai prie gaisrinio čiaupo spintelių turi būti laisvi ir neužstatyti, spintelės apsaugotos nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio, ne arčiau kaip per 1 m nuo šildymo prietaisų. Spintelės turi būti užrakintos, raktas būtinai turi būti pakabintas už stiklinio langelio. Gesintuvai privalo būti statomi gaisrinių čiaupų spintelėse arba prie jų, priešgaisriniuose skyduose arba ant grindų, laikomi specialiose spintelėse, dėžėse ar stovuose.

 

Techninės spintelių specifikacijos

 

Gaisrinio čiaupo spintelės yra metalinės su durelėmis, durelės yra rakinamos raktu, raktas yra pakabinamas už  specialaus langelio. Pakabinama spintelė prie sienos tvirtinama medvarščiais, įleidžiama spintelė tvirtinama prie sienos medvarščiais specialiai įrengtoje nišoje. Spintelės viduje yra rėmelis gaisrinei žarnai sudėti ir vieta gesintuvui. Spintelės yra raudonos ir baltos spalvos. Galime nudažyti ir kitomis spalvomis. Spintelės  gali būti parduodamos be priešgaisrinės įrangos.

 

Spintelių ženklinimas

 

Ant gaisrinio čiaupo spintelių turi būti aiškiai pažymėtas raidžių indeksas ,,GČ“ arba grafinis ženklas, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos telefono numeris ir eilės numeris.

 

Kokias spinteles pasirinkti?

 

Susisiekite su mumis tel. (8-37) 350688 arba el. paštu info@iksadosppc.lt – atsakysime į visus jums rūpimus klausimus apie spintelių pasirinkimą, eksploataciją bei priežiūrą.

 

Spintelių pavyzdžiai:
Gaisrinio čiaupo spintelė
nauja spintele1
nauja spintele2
Gaisrinio čiaupo spintelė (Pakabinama)
1
Gaisrinio čiaupo spintelė (Įleidžiama)
2
10
Gesintuvo spintelė (plastikinė)
3
Gesintuvo spintelė (metalinė)
4
Gaisrinio čiaupo spintelė (Pakabinama)
5
Gaisrinio čiaupo spintelė 2(Pakabinama)
6
Gesintuvo spintelė (plastikinė)
7
Pirmos pagalvos vaistinėlė (metalinė)
8
Pirmos pagalvos vaistinėlė 2(metalinė)
9

Save

Save