Header
header

Signalizacijos ir vaizdo stebėjimo sistemos

Priešgaisrinių signalizacijų įrengimas tikrinimas,priežiūra yra vienas iš pagrindiniu objekto ar namų saugomu garantų. Vaizdo stebėjimo kameros padeda apsaugoti žmones ir turtą nuo nepageidaujamų įsibrovėlių bei užkirsti kelią galimai nelaimei. Signalizacijos įspėja apsaugos tarnybas, žmones apie pavojų arba įsibrovimą į draudžiamą teritoriją. Signalizacijos ir vaizdo stebėjimo sistemos puikiai veikia kaip prevencijos priemonė ir kaip patikimas žmonių, pastatų, teritorijų sargas. Įsiklausę į jūsų poreikius, padėsime pasirinkti optimaliausią kainos ir efektyvumo atžvilgiu variantą. Įdiegus vaizdo stebėjimo sistemą, ją galėsite valdyti nuotoliniu būdu, savarankiškai modifikuoti ir išvengti papildomų darbuotojų samdymo.

 

„Iksados prekybos ir paslaugų centras“ prekiauja signalizacijomis ir vaizdo stebėjimo sistemomis bei atlieka šias paslaugas:

  • signalizacijų įrengimas, garantinė, pogarantinė priežiūra ir remontas;
  • vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas, garantinė, pogarantinė priežiūra, remontas;
  • apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos įrengimas, garantinė, pogarantinė priežiūra, remontas;
  • įvairių sistemų renovacija, perdarymas pagal specialų kliento užsakymą;
  • priešgaisrinės sistemos techninė priežiūra.

Kaip pasirinkti signalizacijos ir vaizdo stebėjimo sistemas?

Susisiekite su mumis tel. (8-37) 350688 arba el. paštu info@iksadosppc.lt – atsakysime į visus jums rūpimus klausimus apie signalizacijos ir vaizdo stebėjimo sistemų pasirinkimą, jų eksploataciją bei priežiūrą.